Reklamy SEM
Hlasuj v Hot or Not ZDE
Outfity na přání ZDE
Dessy na přání ZDE

"Brazílie vlastní noc," náš projekt Trendové Témata Brazílie!

19. august 2011 at 16:29 | Prcek x)
Před několika hodinami jsme spustili náš nejnovější projekt, Brazílie vlastní noc s pobídkou sjednotit fanoušky Selena Gomez a Christina Grimmie Allstar Víkend na video poslat k nim a požádat je, aby We Own The Night Tour do Brazílie. Přes počáteční právě teď, je projekt úspěch!
Jak můžete vidět na zachycení výše tag Brazílie byla majitelem noční pro sledování trendů Témata - nejvíce mluvil o problémech - Brazílie sítě microblogging Twitter. SGLATeam , nejslavnější zdroj zpráv Selena Gomez v sociální síti, hovořil o značku! Děkuji vám všem, kteří pomohli, doufáme, že vám všem podílet se na projektu ... a ne zastavit Tweeting tag!
. UPDATE - Slavný T33NSource, nejspolehlivějším zdrojem zpráv o teen hvězd současnosti, se také vyjádřil na značku, řekl: "Brazílie je majitelem noční @ selenagomez Chtějí tě, lásko." Klikněte zde pro kontrolu.
UPDATE - herečka Maria Barrera kanály, který hraje paní Russo (matka Alex, charakter hrál Selena Gomez), v pořadu Wizards of Waverly Place, také uvedl na štítku na Twitteru, jak můžete vidět kliknutím sem , nebo zachycení níže:
UPDATE - Některé lokality jsou také přispívá k podpoře našeho projektu. Jak například PortFolk. Klikněte zde pro kontrolu.
UPDATE - v Saint Paul v tagu 6, v Riu v 8 a 9 v obecně. Podívejte se na screenshot níže:

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement