Reklamy SEM
Hlasuj v Hot or Not ZDE
Outfity na přání ZDE
Dessy na přání ZDE

PopSugar Interview in Chicago

15. august 2011 at 22:56 | Prcek x) |  News
h

Časopis našel PopSugar Selena Gomez v Chicagu a udělal krátký rozhovor s ní v případě Dream Out Loud. Podívejte se na:

Co jste dělali minulý víkend? Pokud jste mezi 8 a 15 let (nebo jen znáte někoho, kdo má), jste pravděpodobně u Kmart v Norridge, čekal, super sladká Selena Gomez. Zatímco pouze prvních 100 vstoupil do obchodu vidět teen superstar a jeho kolekce Dream Out Loud, stovky čekal venku v naději, že by Selena vzhled. Měli jsme štěstí, že Přijďte se podívat na roztomilé společník Biebs, ale byli jsme schopni se jí zeptat některé věci. Zde je to, co musel říci:
Na Chicago: "Je to jedna z mých oblíbených měst. Můžete mít nejlepší obchod všech dob AllSaints [Poznámka: Já vím!] Jen poznámka na spoustu pizzy, když jsme tady. "

O udržovat se ve formě během turné: "Je to těžké, když jste na cestách. Ale já tančit ve dne v noci, která pomáhá. Snažím se jíst zdravá jako já -. Subway moc "

O tom, co je pro ni dalším: "Myslím, že budeme cestovat po světě, Kanada a Evropa. A po tom, budu dělat dva filmy. Jsme v procesu čtení skriptů teď. "

Selena se zdá, že je dojemný davy všude, kde to jde, je to úžasné. Přestože se nezmínil, je pravděpodobné, že Tour je přivedl do Jižní Ameriky. Brazilský podporu fanoušků bylo uvedeno mnohokrát, a vyloučil země by neznalý nových dat. Kromě toho, Selena mluvil o dva filmy. Jen potvrdil byl doposud "Whys 13" (13 důvodů, proč), ale herečka byla spojena s "Co kluci chtějí" a "Fri & City." Mohlo by to být nové, která nebyla zmíněna. Se teprve ukáže.

Viz níže po kliknutí na miniaturu, některé obrázky k dostání autogramiádu v Chicagu:


 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 wedding dresses cheap wedding dresses cheap | Email | Web | 17. january 2013 at 11:11 | React

I wished to thank you for this great learn!! I positively enjoying every little little bit of it I've you bookmarked to check out new stuff you submit
http://www.movedress.com/cocktail-dress-function-occasion.html

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement