Reklamy SEM
Hlasuj v Hot or Not ZDE
Outfity na přání ZDE
Dessy na přání ZDE

Project: "Brazil Owns The Night"

22. august 2011 at 13:41 | Prcek x) |  News

Víme, že to je v konečné fázi tak, že Selena Gomez a jeho tým rozhodne, které země budou na programu We Own The Night Tour, a my nemůžeme zavřít se nyní! S cílem upozornit Selena Gomez, Christina Grimmie Allstar víkend a pro naši zemi, jsme se připojit k Allstar Víkend Christina Grimmie Brazílie a Brazílie, aby se video s obrázky tří ventilátorů a jejich účast je nezbytná!

Jediné, co musíte udělat, je poslat e-mail projeto@selenagomez.com.br obrázek sami drží malý znak (list papíru / poster) je psáno: "Chceme, aby We Own the Night Tour v Brazílii", nebo jen "Brazílie je vlastníkem noc". V opačném případě můžete přidat prvky Selena Gomez, Christina Grimmie Allstar víkend nebo foto - jako jsou plakáty, CD, časopisy ... Buďte kreativní!

Pro video je velmi efektní, měli byste dodržovat určitá pravidla. Jsou to:

* Vaše fotografie nelze upravovat v žádném případě nesmí obsahovat žádný vliv;
* Musíte host své fotografie na webu (TinyPic, například) a zašlete nám odkaz e-mailem, a ne připojit fotografie;
* Musíte-li snímek poslat na e-mailovou adresu až do 28. srpna. Čím dříve zašlete, tím lépe.

Kromě fotografií, video funkce hold Selena a Christina Grimmie Allstar víkend. Nemůžeme očekávat, že mnoho nekazí překvapení, ale jistě milovat! Každý fanoušek některé z těchto brazilských umělců k účasti. A oh, nebojte se, máme způsob, jak ukázat tento projekt pro ně. Připojte se k nám a podílet se!
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement