Reklamy SEM
Hlasuj v Hot or Not ZDE
Outfity na přání ZDE
Dessy na přání ZDE

Rozhovor o Dream Out Loud

25. august 2011 at 10:59 | Prcek x) |  News
Racked: Tak, jak přišel nápad na Dream Out Loud?
Selena: Jenom si pamatuju, když jsem byla mladší všichni z mých přátel nosili oblečení z různých kolekcí a já jsem si je nikdy nemohla dovolit. Jako třeba, většina z triček stála $45.00. Takže jsem chtěla udělat kolekci, která bude velmi jednoduchá a klasická, aby jste si jí mohli obléct a, aby byla dostupná mým fanouškům.
Racked: Jsou tady nějaké specifické kousky ze kterých jsi opravdu nadšená v tomto konkrétním období v tvé kolekci?
Selena: Vlastně jsem chtěli udělat podzimní kolekci trochu konvenční v druhu zpátky do školy. Takže máme hodně kostkovaných látek. Je tam roztomilá kostkovaná sukně a je tam taky hodně bot, které máme a potom svetrů a vrstvujících kousků, které jsou opravdu roztomilé.
Racked: Hodně fanoušků vzhlíží k tvému skvělému stylu. Je tady někdo, kdo tebe osobně inspiroval?
Selena: Opravdu miluji styl Sarah Jessicy Parker - myslím její neformální styl. Její styl na červeném koberci je celá ona a individuální. Nevím jestli bych si mohla obléct polovinu věcí, co měla ona. Ale její každodenní styl je opravdu trochu kostkovaný smíchaný s boho a je to opravdu tak hezké.
Racked: Když následujeme módu, myslíš si, že jednoho dne možná budeš chtít i další kolekce k tvému jménu?
Selena: Myslím si, že právě teď a v čase v kterém jsem s mou generací, rozhodně cítím, že Kmart je pro mě ta nejlepší volba protože samozřejmě můžou zachytit mou kolekci tak, jak chci a ceny můžou zůstat na minimu. Ale jednoho dne bych možná chtěla udělat vysoko-končící módní kolekci. To by bylo opravdu zábavné.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement